Yokarlılar Emlak

Hasan Yokarlı Kimdir?
Yokarlılar Emlak Danışmanlık tüzel kişiliği nedir?

Gündemi bugün ve yarın ne olacaktır?
Bodrum, Yalıkavak mevkiinde eski bir süngerci köyü olan Geriş’te 12 Aralık 1970 tarihinde dünyaya gelen Hasan Yokarlı, evli ve üç çocuk babası bir aile reisidir. ilk ve orta öğrenimini yöresinde tamamlayan Hasan Yokarlı çalışma yaşamına o zamanların en zorlu hayat mücadelesi olan süngercilik ile başlamıştır.

2 yıllık süngercilik yaşamından sonra denizlerden kopmayarak yaşamını denizciliğin bir başka dalında devam ettirerek, mavi yolculuk tekne ve yelkenlerinde miçoluk yapmıştır. Takip eden senelerde sırası ile gemici, liman kaptanı ve kıyı kaptanı seviyelerine yükselen Hasan Yokarlı Bodrum’un sayılı kaptanları arasına ismini yazdırarak nihayetinde yakın yol sınırlı kaptanlık seviyesine yükselmiştir.

2000 yılında Bodrum’un yeni gelişen vizyonuna uyum sağlayan Hasan Yokarlı “Yokarlılar Emlak Danışmanlık” şirketinin de kurucusudur.

“Yokarlılar Emlak Danışmanlık” kısa sürede yöresinde değerli iş adamlarına, tüzel kişiliklere emlak danışmanlık alanında çözüm ortağı olmuştur.

Gücünü çözüm ortağı olduğu değerli müşterilerine verdiği güven ve dürüstlükten alan Yokarlılar Emlak Danışmanlık kısa zamanda Türkiye emlak sektöründe Bodrum ve çevresinde başarı seviyesini yükseltmiş ve güçlü referanslara sahip olmuştur, hak ettiği seviyeye gelmiştir. Bu sayede geçen 17 yılda ülkenin ve global dünyanın çeşitli ekonomik dar boğazlarında bile ayakta kalabilmiş ve gelişmiştir.

Yukarıda adı geçen şirketin sahibi Hasan Yokarlı aynı zamanda

Bodrum Denizciler Derneği Üyesi,
Bodrum Esnaf Sanatkarlar Derneği Üyesi,
Yalıkavak Belediye Spor Yönetim Kurulu Üyesi,
Bodrum Ticaret Odası 8.nci Finans Grubu Meclis Üyesi


olan Hasan Yokarlı son olarak ta,

Bodrum Yarımadası ve Çevresi Doğa ve Çevre Koruma Derneği kurucu üyesidir.

Bodrum Yalıkavak’ta profesyonel kadroları ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyan Hasan Yokarlı ve ekibi vermiş olduğunuz yıllara dayalı destekleriniz sayesinde bu günlere ulaşmıştır.

Sektörlerinde her geçen gün daha da ilerlemek isteyen ve bu amaç için çalışmalarına ekibi ile devam edecek olan Hasan Yokarlı, siz değerli müşterilerine her zaman layık olmayı vizyon edinmiştir.

Hasan Yokarlı sizlere teşekkürü bir borç bilmektedir.
Teşekkürlerimizin kabul ricası ile.

Saygılarımızla,
Hasan Yokarlı ve ekibi…